آمار بازدید

 
امروز: 105
هفته جاری: 105
ماه جاری: 4640
تاکنون: 438783
 

نظرسنجی

 
نحوه برخورد پرسنل انتقال خون استان چگونه ميباشد؟
 تایید  تعداد آرا: 315 نتيجه
 

اوقات شرعی

 
 

 
..::.. اهداء خون عبادت است* ..::.. ..::.. اهدی خون شادی بخش زندگی* ..::.. ..::.. زیباترین هدیه قطره ای از خون توست* ..::.. ..::.. با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم. "Share Life, Give Blood" ..::.. ..::.. نیاز به خون همیشگی است; اهداکننده مستمر بمان ..::..

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار سايت اصلي  »  حضور مديرعامل محترم سازمان انتقال خون ايران در اداره کل انتقال خون استان همدان
 • همزمان با همراهي سفر مقام محترم وزارت بهداشت و درمان به استان همدان
 • به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون استان همدان: در تاريخ 9/6/96 جناب آقاي دکتر پورفتح اله مديرعامل محترم سازمان انتقال خون ايران با حضور در اين مرکز ضمن بازديد از فعاليتها و بخش هاي مختلف پايگاه انتقال خون همدان و ملاير نشست صميمانه اي با کارکنان اين دو مرکز داشتند.

  دکتر پورفتح اله در جمع کارکنان انتقال خون همدان با اشاره به آمار اهداي خون 27 نفر به ازاي هر 1000 نفر جمعيت، عملکرد سازمان انتقال خون ايران را در تامين خون سالم و کافي مطلوب توصيف کرده و برنامه هاي آينده سازمان را افزايش کيفيت خون و فرآورده هاي خوني، مديريت خون بيمار و تغييرنگرش پزشکان به سمت انتقال خون محافظه کارانه اعلام نمودند.

  همچنين در زمينه سلامت خون اظهار داشتند با توجه به داشتن 500 هزار نفر اهداکننده مستمر که به نوعي سرمايه ملي محسوب مي شوند و با در نظر گرفتن اينکه بيش از 70 درصد آلودگي در بين اهداکنندگان بار اول ديده مي شود مي توان با راهکارهاي مناسب از جمله افزايش حداکثري اهداي مستمر تا سال 2030 خطر انتقال عفونتهاي ويروسي از طريق خون به صفر برسد.

  در ادامه به اقتصاد انتقال خون اشاره نمودند و با اعلام اينکه با افزايش اعتبارات و درآمدهاي حاصله از قيمت گذاري خذمات انتقال خون بسياري از مشکلات از جمله حقوق و دستمزد کارکنان و بازسازي و نوسازي تجهيزات برطرف شده و به زودي تجهيزات آزمايشگاهي جديدي جايگزين خواهد شد.

  سپس در خصوص رفتار سازماني اظهار داشتند که ساختار اداري در کشور ما از کشورهاي غربي الگو  گرفته ولي از روح فرهنگ سازماني غافل شده ايم و روحيه همکاري و همدلي مشابه اعضاي يک خانواده در بين همه کارکنان در راستاي پيشبرد اهداف  سازماني بايد ايجاد و تقويت گردد.

  در پايان جلسه جناب آقاي پورفتح اله به سوالات همکاران پاسخ دادند.

  و سپس مدير عامل قبل از ظهر به شهرستان ملاير سفر نمودند و از ساختمان و تجهيزات و فعاليت هاي کارکنان اين مرکز بازديد بعمل آوردند و سپس در عصر همان روز در جلسه شوراي اداري استان با حضور مقام محترم وزرات بهداشت و درمان حاضر شدند.

   

  عکس های مرتبط
    
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 271
  بازگشت
   

   
   

  صفحه اصلی  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به سازمان انتقال خون استان همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.